Testimoniale
Testimoniale
Saboții și papucii sunt foarte comozi , impecabil lucrați , iar personalul este foarte amabil și operativ !
ionescu gabriela
Multumesc! Sunt minunati , recomand produsele dv ! Felicitari ! Voi reveni cu alte comenzi !
DANCIU MARIANA LILIANA
Foarte confortabili...
LETITIA BENGHIA
Sunt singuri care simt ca nu am nimic în picioare. Recomand.Foarte multumita
FLORINA RUSAN
Benghia Letitia
Foarte confortabili...
Foarte confortabili...
LETITI BENGHIA
Nicoleta Marin
Acești papuci sunt incredibili de potriviți pt mine ,lucrez 12 ore încaltata cu ei și simt că nu mi se mai umflă picioarele așa cum mi se intampla când purtăm crocs.
Acești papuci sunt incredibili de potriviți pt mine ,lucrez 12 ore încaltata cu ei și simt că nu mi se mai umflă picioarele așa cum mi se intampla când purtăm crocs.
MARIN NICOLETA
Mulțumim și noi! Încălțămintea de la dumneavoastră este de calitate superioară! Să fiți sănătoși și să ne bucurați în continuare cu papuceii!
Angela A.
Recomand cu drag, eu am cumpărat 3 perechi de încălțări de la ei! Sunt niște încălțări confortabile pentru persoane care stau mult în picioare. Oamenii sunt foarte ok de la această firmă și au și număr de telefon prin care se pot face comenzi!
Panda V.
Saboții o să ajungă cu bine în Canada! Sunt singurul cadou ce mi-l doream din România, sunt extrem de confortabili. Mă bucur să fac parte din aventură! Mult succes în continuare!
Adriana S.
Panda Vultur
Nu știu cine face comentarii aiurea dar eu am luat de la aceasta firma și șanț foarte ok și confortabili iar mărimea a fost cea care îmi trebuia!
Nu știu cine face comentarii aiurea dar eu am luat de la aceasta firma și șanț foarte ok și confortabili iar mărimea a fost cea care îmi trebuia!
VULTUR PANDA
Monica Ostate
Bună ziua! Azi am primit comanda,sunt minunați. Mulțumesc pentru seriozitate și profesionalism. O zi bună vă doresc!
Bună ziua! Azi am primit comanda,sunt minunați. Mulțumesc pentru seriozitate și profesionalism. O zi bună vă doresc!
OSTATE MONICA
Gaby Serban
Am primit comanda. Sunt ok. Identici cu foto.
Am primit comanda. Sunt ok. Identici cu foto.
SERBAN GABY
Am primit comanda sint foarte buni ...am si ghete ...sint excelente.
CARMEN VALENTINA DOBRIN
Minunati! Uțti ca îi ai in picioare ![</div>
<div class=]()
costel si maria petrache
Tina Carabulea papucii de la DrSoft sunt minunați de confortabili. Se merita așteptarea ![</div>
<div class=]()
CARABULEA TINA
Am primit papuci model cu biluțe...Sint super și frumoși calitate și comozi
MIHAI MIHAELA